Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszeli zarzuty za udział w bójce

Data publikacji 22.04.2020

Czterech mężczyzn usłyszało zarzuty udziału w bójce, do jakiej doszło na ulicy Elbląskiej. Obywatele Ukrainy wpadli w ręce kryminalnych z Żoliborza kilka dni temu. Zatrzymanym grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W godzinach wieczornych funkcjonariusze z wydziału kryminalnego na Żoliborzu zostali powiadomieni o pobiciu mężczyzny, który następnie miał zostać wciągnięty do zaparkowanego auta. Według zgłaszających, sprawcy odjechali samochodem z piskiem opon, a zdarzenie wyglądało jak porwanie.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzn. Przeprowadzili również działania operacyjne, przesłuchali świadków, dokonali szczegółowych oględzin miejsca zdarzenia i sprawdzili szpitale. Po zweryfikowaniu wszystkich zebranych informacji ustalili przebieg całego zajścia oraz personalia i miejsce pobytu osób biorących w nim udział. Kilka dni temu funkcjonariusze zatrzymali obywateli Ukrainy.

Okazało się, że nie było uprowadzenia, a między mężczyznami doszło do kłótni. Kiedy zaczęli się bić, ich krzyki zwróciły uwagę postronnych osób. Nie chcąc mieć kłopotów uciekli w popłochu.

Czterej zatrzymani usłyszeli zarzuty udziału w bójce, grozi im za to kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. Kamila Szulc/mb

 

Powrót na górę strony