Aktualności

Kokaina w kieszeni i marihuana w mieszkaniu- zatrzymanie na Bielanach

Data publikacji 01.06.2026

Wywiadowcy z Bielan na ulicy Wolumen zatrzymali 32-latka, który posiadał przy sobie kokainę i w mieszkaniu marihuanę. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna usłyszał zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu wywiadowcy z Bielan, patrolując rejon ulicy Wolumen, zwrócili uwagę na młodego mężczyznę, który zdenerwował się widząc policjantów. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna miał w kieszeni folię aluminiową z białym proszkiem. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a 32-latek został zatrzymany i przewieziony do Komendy Rejonowej Policji przy ulicy Żeromskiego.

Tego samego dnia dokonano przeszukania mieszkania zatrzymanego. W lokalu policjanci ujawnili plastikowy pojemnik z suszem roślinnym, który również został zabezpieczony.

Badania wykazały, że zabezpieczone substancje to kokaina i marihuana.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Policjanci przypominają, że posiadanie środków odurzających jest przestępstwem, za które grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska/mk

Powrót na górę strony