Aktualności

Mobilna profilaktyka na pikniku sąsiedzkim

Data publikacji 19.06.2024

W miniony weekend policjantka z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V uczestniczyła w pikniku sąsiedzkim przy ulicy Marymonckiej. Policyjne stoisko z mnóstwem atrakcji cieszyło się ogromnym zainteresowaniem dzieci, młodzieży i dorosłych. Uczestnicy pikniku mogli obejrzeć policyjny sprzęt i wsiąść do radiowozu. Policjantka przeprowadziła również zajęcia o bezpieczeństwie w ramach mobilnej profilaktyki.

W sobotę przy ulicy Marymonckiej organizowany był piknik sąsiedzki. Policjantka z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V w ramach akcji mobilna profilaktyka przygotowała policyjne stoisko z mnóstwem ciekawych atrakcji. Cieszyło się ono ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych, w tym seniorów.

Przed radiowozem ustawiła się duża kolejka dzieci i rodziców, którzy z ogromną radością wsiadali do środka i wykonywali pamiątkowe zdjęcia w policyjnych czapkach.

Policjantka rozdawały informatory dla kandydatów do służby i zachęcała do wstąpienia do Policji, a z seniorami rozmawiała o metodach działania oszustów i wręczała im materiały profilaktyczne. Przypominała również o podstawowych zasadach bezpieczeństwa mając na uwadze rozpoczynające się za kilka dni wakacje.

Uczestnicy pikniku byli bardzo zadowoleni z obecności policjantki. Było dużo radości, śmiechu i dobrej zabawy!

podinsp. Elwira Kozłowska/D.K

Powrót na górę strony