Aktualności

Przyszedł do sklepu kolejny raz

Data publikacji 14.06.2024

W ręce bielańskich policjantów wpadł mężczyzna podejrzany o kradzieże w sklepie przy ulicy Reymonta. Mężczyzna nie pierwszy raz przyszedł do tego sklepu, dlatego został zapamiętany przez pracowników ochrony. 37-latek naraził właścicieli na straty sięgające ponad 2000 złotych. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

37-latek do sklepu przy ulicy Reymonta przyszedł po raz kolejny. Mężczyzna został zapamiętany przez pracownika ochrony, gdyż kilka dni wcześniej kilka razy dokonał kradzieży kosmetyków. Jego poczynania zostały zarejestrowane przez kamerę zainstalowaną w sklepie.

Tym razem na miejsce zostali wezwani policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli do bielańskiej komendy. W trakcie wykonywania czynności wyszło na jaw, że w ciągu kilku dni mężczyzna wyniósł kilka sztuk różnego rodzaju kosmetyków, za które nie zapłacił. 37-latek naraził właścicieli na straty sięgające ponad 2000 złotych.

Nieuczciwy klient już usłyszał zarzuty za kradzież cudzego mienia. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska/D.K

 

Powrót na górę strony