Aktualności

Uczestniczyliśmy w szkolnym pikniku na Bielanach

Data publikacji 11.06.2024

Sobota na Bielanach minęła pod znakiem bezpieczeństwa i profilaktyki. Tego dnia odbył się piknik organizowany przez Szkołę Podstawową przy ulicy Conrada. Przedsięwzięcie to miało charakter imprezy rekreacyjno-sportowej, podczas której uczestnicy mogli zobaczyć policyjny radiowóz.

Bielańscy policjanci wzięli udział w festynie zorganizowanym przy Szkole Podstawowej na ulicy Conrada.. W sobotę, policjanci z Bielan przygotowali dla naszych najmłodszych mieszkańców wiele atrakcji. Podczas imprezy jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się policyjne stoisko, na którym dla najmłodszych czekały rozmaite atrakcję. Każdy z chętnych mógł wsiąść do radiowozu i otrzymać policyjne odblaski.

Spotkanie z policjantami jest również okazją do wyuczenia u dzieci zachowań i umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożeń, np. podczas kontaktu z nieznajomymi oraz zaznajomienie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Największym zainteresowanie cieszyły się odbitki linii papilarnych, które na pamiątkę, mogły sobie zrobić wszystkie dzieci.

podinsp. Elwira Kozłowska/D.K

 

 

  • Policyjny radiowóz.
  • Policyjny radiowóz.
  • Policjantka i chłopiec.
Powrót na górę strony