Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Właścicielka odzyskanego auta przesłała żoliborskim policjantom podziękowania

Data publikacji 19.04.2024

"Chciałabym wyrazić uznanie, że Panowie okazali się nie tylko życzliwi i wyrozumiali, ale również pomocni - te słowa wyrażające prawdziwą i szczerą radość skierowane zostały do policjantów z Żoliborza, którzy odnaleźli skradziony samochód. I mimo że właścicielka auta na początku nie miała nadziei na jego odzyskanie, to okazało się, że na jednej z żoliborskich ulic policjanci odnaleźli utracony pojazd.

Kilka dni temu właścicielka volkswagena zgłosiła w Komisariacie Policji Warszawa Żoliborz jego kradzież. Kobieta była przekonana, że bezpowrotnie utraciła samochód. Ale nadzieja na jego odzyskanie wróciła, gdy sprawą zajęli się policjanci z Żoliborza. Mundurowi wraz z właścicielką auta jeździli ulicami dzielnicy w poszukiwaniu skradzionego samochodu. Kilka ulic dalej odnaleźli utracony samochód.

Kobieta przesłała na ręce Komendanta z żoliborskiego komisariatu podziękowania dla mundurowych, w których nie kryła szczęścia i radości z odzyskania samochodu, chwaląc jednocześnie postawę funkcjonariuszy, ich zaangażowanie, życzliwość i pomoc.

Takie podziękowania, to o niewątpliwie wielka satysfakcja i wyróżnienie dla policjantów

podinsp. Elwira Kozłowska/JW

Powrót na górę strony