Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponownie pomogliśmy pacjentom z warszawskiego szpitala

Data publikacji 16.04.2024

Po raz trzeci w tym roku policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V przekazali książki dla pacjentów Szpitala Bielańskiego. Zebrane książki trafią zarówno do dzieci jak i dorosłych przebywających w placówce leczniczej. Do akcji ponownie włączyła się Biblioteka Publiczna w dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy, która również przekazała znaczną ilość woluminów.

W minionym tygodniu dzielnicowi z Żoliborza zawieźli kolejną partię książek i przekazali je pracownikom szpitala. Książki z pewności trafią do małych pacjentów, ale również do oddziałów, w których przebywają osoby dorosłe oraz na półki Wędrujących Książek. Mamy nadzieję, że umilą one pobyt wszystkim pacjentom i pozwolą na chwilę zapomnieć o chorobie.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję. Przede wszystkim dziękujemy policjantom, którzy przynoszą swoje książki, Bibliotece Publicznej w dzielnicy Rembertów m. st. Warszawy  i wszystkim dzieciom, które zdecydowały się rozstać ze swoimi, często ukochanymi książkami po to, aby dawały radość innym.

Za kilka tygodni z pewnością pojawimy się w Szpitalu Bielańskim z kolejną partią książek.

podinsp. Elwira Kozłowska

  • Policjanci przy radiowozie.
  • Książki.
  • Książki.
Powrót na górę strony