Aktualności

Policjant zawsze na służbie – w czasie wolnym od pracy, zatrzymał mężczyznę z narkotykami

Data publikacji 29.03.2024

Szybka i zdecydowana reakcja policjanta z bielańskiego wydziału kryminalnego pozwoliła na zatrzymanie mężczyzny posiadającego ecstasy. Policjant w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na mężczyznę siedzącego na ławce, co do którego miał podejrzenia, że posiada on przy sobie środki odurzające. 18-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty za posiadanie narkotyków, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu, tuż przed godziną 13.00 funkcjonariusz wydziału kryminalnego szedł ulicą  Żeromskiego. Jego uwagę zwrócił młody mężczyzna siedzący na ławce, nerwowo rozglądający się i sprawiający wrażenie jakby na kogoś czekał. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna może posiadać przy sobie środki odurzające.

Widząc takie zachowanie młodego człowieka funkcjonariusz powiadomił swoich kolegów z wydziału kryminalnego, którzy kilka minut później byli już na miejscu. Kryminalni wylegitymowali młodego mężczyznę i znaleźli przy nim woreczek, w którym znajdowało się 6 sztuk tabletek.

18-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a narkotyki zabezpieczono. Badanie zabezpieczonej substancji potwierdziło, że jest to ecstasy.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających. Teraz młodemu 18-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

  • Tabletki na wadze.
  • Tester
  • Policjanci z zatrzymanym.
Powrót na górę strony