Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowanie dla policjantki i policjanta

Data publikacji 07.02.2024

Komendant Rejonowy Policji Warszawa V insp. Mariusz Idźkowski otrzymał kolejne jakże miłe podziękowanie. Autorka listu podkreśliła profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie i empatię policjantki i policjanta, którzy przyjmowali od niej zawiadomienie o przestępstwie. Dzięki postawie obojga policjantów pokrzywdzona poczuła, że nie jest pozostawiona sama sobie z problemem.

Policjanci starają się wykonywać swoje obowiązki na jak najwyższym poziome, z pełnym zaangażowaniem, rzetelnością i profesjonalizmem.  I oczywiście jest to rzecz naturalna i wszyscy zgadzamy się, że tak powinno być, i że jest to standard. Miło jest jednak czasem móc usłyszeć lub przeczytać, że ktoś zauważył i docenił te starania i zaangażowanie.

Kilka dni temu na biurko komendanta z bielańskiej komendy wpłynęło bardzo miłe pismo. Autorka listu w ten sposób chciała wyrazić podziękowanie oraz pochwalić za pracę mł. asp. Huberta Jakimcio i sierż. Paulinę Sobolewską, którzy przyjmowali od pokrzywdzonej zawiadomienie o przestępstwie.

Pokrzywdzona podkreśliła profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie i empatię policjantki i policjanta „(…) postawa młodszego aspiranta pozwoliła mi poczuć, że nie jestem sama z problemem… (…) Pani sierżant miła, empatyczna i również bardzo sobie ceniłam jej pomoc„,  

Na koniec listu padają słowa szczególnie miłe dla przełożonego „Panie Komendancie gratuluję Panu takich cennych, rzetelnych pracowników”

podinsp. Elwira Kozłowska

Powrót na górę strony