Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nie zapłacił za artykuły spożywcze

Data publikacji 08.02.2024

37-letni mężczyzna został zatrzymany w bielańskim markecie w związku z podejrzeniem kradzieży. Jego łupem padły różnego rodzaju artykuły spożywcze. Mężczyzna usłyszał już zarzut dotyczący kradzieży. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 37-letni mężczyzna. Jego łupem padły różnego rodzaju artykuły spożywcze o wartości ponad 1000 złotych. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Powrót na górę strony