Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież zegarków i perfum

Data publikacji 06.02.2024

W ręce bielańskich policjantów wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież w sklepie przy ulicy Zgrupowania AK „Kampinos”. Obywatel Mołdawii z półek sklepowych wziął 4 zegarki i perfumy i nie zapłacił za nie. 23-latek naraził właścicieli na straty sięgające ponad 2200 złotych. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy patrolowcy zatrzymali mężczyznę, który w sklepie przy ulicy Zgrupowania AK „Kampinos” dokonał kradzieży. Mężczyzna z półek sklepowych zabrał 4 zegarki i perfumy o wartości ponad 2200 i nie zapłacił za nie. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring zainstalowany w sklepie.

Sprawca kradzieży już kilka minut później był w rękach bielańskich policjantów. Obywatel Mołdawii został zatrzymany. Perfumy i zegarki wróciły na sklepowe półki, a mężczyzna został przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 23-latkowi zarzutu za kradzież. Teraz nieuczciwemu klientowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska/ea

Powrót na górę strony