Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Złamali zakazy prowadzenia pojazdów

Data publikacji 17.03.2023

26-latek, 31-latek i 37-latek zlekceważyli postanowienia sądu i wsiedli za kierownicę swoich pojazdów. Mężczyźni zostali zatrzymani przez stołecznych, bielańskich i żoliborskich policjantów. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że kierowcy mają orzeczone zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za niezastosowanie się do wyroku sądu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ruchu drogowego na ulicy Marii Witek zatrzymali do kontroli drogowej kierującego chryslerem. W trakcie kontroli uzyskali informację z policyjnej bazy danych, że mężczyzna złamał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydany przez Sąd Rejonowy dla Warszawa Żoliborza

Kolejny mężczyzna, którego obowiązywał zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Kutnie został zatrzymany przez bielańskich patrolowców na ulicy Potockiej. Obywatel Gruzji, odpowie za niestosowanie się do wyroków sądu.

26-letni kierowca mercedesa, został zatrzymany na Żoliborzu. Ten kierowca również odpowie za złamanie zakazu sadowego i niestosowanie się do wyroków Sądu.

Czynności w powyższych sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Elwira Kozłowska

 

Powrót na górę strony