Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy mężczyzny ze zdjęcia

Data publikacji 09.03.2023

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, do którego doszło 3 czerwca. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją  KRP Warszawa V prowadzą postępowanie w sprawie doprowadzenia za pośrednictwem sieci Internet, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, poprzez nakłonienie przez osobę podając się za pracownika banku, do zainstalowania na swoim urządzeniu aplikacji, umożliwiającej w ten sposób dostęp do bankowości elektronicznej osobom nieuprawnionym, a następnie zlecenie transakcji, powodując straty w łącznej kwocie 2500 złotych. Do zdarzenia doszło 3 czerwca 2022 roku.

Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który we Wrocławiu przy ul. Rynek 9/11 dokonał wypłaty z bankomatu, proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerami (47) 723-63-72, (47) 723-71-55, (47) 723-71-56, numer alarmowy 112. Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numer sprawy PG-3589/22. Sprawę prowadzi sierż. szt. Jakub Gontarek.

podinsp. Elwira Kozłowska

  • Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna
Powrót na górę strony