Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W ciągu miesiąca wyniósł kilka sztuk perfum

Data publikacji 15.03.2023

W ręce bielańskich mundurowych wpadł mężczyzna podejrzany o kradzieże w sklepach przy ulicy Zgrupowania AK „Kampinos”. Mężczyzna nie pierwszy raz przyszedł do tej drogerii, dlatego został zapamiętany przez pracowników ochrony. 40-latek naraził sklep na straty sięgające ponad 2700 złotych. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sklepie przy ulicy Zgrupowania AK „Kampinos”. Mężczyzna był doskonale znany pracownikom ochrony, ponieważ dzień wcześniej również był w tym sklepie. Detektyw bacznie przyglądał się klientom robiącym zakupy i tym razem przeczucie go nie myliło. 40-latek chciał opuścić sklep nie płacąc za markowe perfumy. Na miejsce zostali wezwani policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który również kilka dni wcześniej dwukrotnie zabrał ze sklepu perfumy znanych marek. Jego poczynania zostały zarejestrowane przez kamerę zainstalowaną w sklepie.

Mężczyzna już usłyszał 3 zarzuty za kradzież cudzego mienia o łącznej wartości sięgającej ponad 2700 złotych. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Powrót na górę strony