Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany trzema listami gończymi w rękach kryminalnych

Data publikacji 02.02.2023

Funkcjonariusze bielańskiego wydziału kryminalnego, na terenie powiatu białobrzeskiego, zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Był on poszukiwany trzema listami gończymi i nakazem doprowadzenia do odbycia kary ponad 3 lat pozbawienia wolności, w związku z przestępstwami kradzieży, kradzieży z włamaniem, oszustwa i posiadania narkotyków. Dzięki skutecznym działaniom policjantów, kolejny poszukiwany nie ucieknie od odpowiedzialności za swoje czyny.

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Kryminalnego bielańskiej komendy udali się na teren powiatu białobrzeskiego, gdzie według posiadanej wiedzy w jednym z domów miał się ukrywać poszukiwany mężczyzna. 25-latek był poszukiwany 3 listami gończymi i nakazem doprowadzenia  wydanymi przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Mokotowa. Do odbycia kary miał ponad 3 lata za przestępstwa kradzieży, kradzieży z włamaniem, oszustwa i posiadania narkotyków. Nie miał on jednak zamiaru spędzić najbliższych lat w więzieniu, dlatego postanowił się ukrywać.

Funkcjonariusze działający na miejscu zabezpieczyli wszelkie możliwe drogi ucieczki. Gdy zapukali do drzwi, otworzył je sam poszukiwany. 25-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony do aresztu śledczego.

Dzięki skutecznym działaniom policjantów, kolejny poszukiwany nie ucieknie od odpowiedzialności za swoje czyny.

podinsp. Elwira Kozłowska/ pk

Powrót na górę strony