Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzuty za kradzież 9 flakonów perfum

Data publikacji 30.12.2022

Policjanci z komendy na Bielanach zatrzymali 34-latka podejrzanego o kradzież sklepową. Jak wynika z ustaleń, miał on zabrać łącznie 9 flakonów perfum i nie zapłacić za nie. Podejrzany już usłyszał zarzuty karne. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy na Bielanach otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży sklepowej. Pracownik sklepu przy ulicy Zgrupowania AK Kampinos zauważył mężczyznę wychodzącego ze sklepu z niezapłaconym towarem. Łupem nieuczciwego klienta padło 5 flakonów markowych perfum o wartości prawie 2000 złotych. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy zatrzymali 34-latka.

Jak ustalili funkcjonariusze, obywatel Gruzji kilka dni wcześniej w tym samym sklepie dokonał kradzieży 4 sztuk perfum o wartości prawie 1500 złotych. Wówczas mężczyzna uciekł ze sklepu z niezapłaconym towarem.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie podejrzanemu dwóch zarzutów za kradzieże. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska/ea

Powrót na górę strony