Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie znacznej ilości marihuany, amfetaminy, kokainy, 4 CMC, 3 CMC i korupcję

Data publikacji 18.11.2022

Policjanci z wydziału kryminalnego bielańskiej komendy zatrzymali kobietę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. 25-latka w mieszkaniu miała prawie 400 gramów różnego rodzaju środków odurzających. Kobieta zaproponowała policjantom ponad 20 tysięcy złotych i 330 euro w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Za te przestępstwa grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z bielańskiego wydziału kryminalnego dotarli do informacji, z której wynikało, że na terenie dzielnicy zamieszkuje kobieta, która w mieszkaniu może posiadać znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze postanowili bliżej przyjrzeć się 25-latce.

W wyniku prowadzonych działań policjanci ustalili, że kobieta jest w posiadaniu różnych środków odurzających. Kryminalni postanowili sprawdzić tę informację. W mieszkaniu przy ulicy Rudzkiej funkcjonariusze znaleźli znaczną ilość narkotyków. W trakcie wykonywania czynności, 25-latka zaproponowała bielańskim kryminalnym ponad 20 000 złotych i 330 euro w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Kobieta została zatrzymana, a ujawnione narkotyki i pieniądze zostały zabezpieczone.

Badania zabezpieczonych substancji wykazały, że jest to marihuana o wadze prawie 140 gramów, żywica konopi o wadze prawie 100 gramów, kokaina o wadze prawie 20 gramów,  4CMC o wadze prawie 100 gramów, 3CMC o wadze ponad 6 gramów i amfetamina o wadze ponad 10 gramów.

25-latka usłyszała zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków i złożenia obietnicy udzielenia korzyści majątkowej. Za te przestępstwa grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Elwira Kozłowska/ea

  • Zabezpieczone narkotyki i pieniądze
  • Zabezpieczone narkotyki i pieniądze
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony