Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W weekend trzy razy stawał na podium

Data publikacji 05.10.2022

Asp. szt. Tomasz Wróbel w miniony weekend trzykrotnie stawał na podium. Dzielnicowy z Żoliborza wspólnie z policjantami z KSP wziął udział w IV biegu patrolowym poświęcony pamięci lokalnej bohaterki II wojny światowej – sanitariuszki Halinki Brzuszczyńskiej, pseudonim „Mała”. Dryżyna reprezentująca KSP zajęła 2 miejsce. Dwa kolejne dni to dwa razy 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej, w biegu upamiętniającym Rotmistrza Witolda Pileckiego i w 1 edycji Półmaratonu Zbuckiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Miniony weekend to weekend sportowych zmagań asp. szt. Tomasza Wróbla z własnymi słabościami. Dzielnicowy z Żoliborza wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Stołecznej Policji zajął 2 miejsce. Drużyna reprezentująca KSP wystartowała w  IV biegu patrolowym poświęconym pamięci lokalnej bohaterki II wojny światowej – sanitariuszki Halinki Brzuszczyńskiej, pseudonim „Mała”. Podczas tego biegu Tomek zajął również 1 miejsce w indywidualnej konkurencji strzelania.

Zawodnicy wystartowali w 4 kategoriach w drużynach po cztery osoby. Wszyscy uczestnicy mieli do pokonania dystans 8 km traktem leśnym, gdzie rozlokowane były stanowiska o tematyce sprawnościowej i proobronnej. W klasyfikacji służb mundurowych do rywalizacji przystąpiły trzy drużyny policyjne. Zawodników obowiązywało umundurowanie służbowe.

Kolejny dzień, to kolejne podium. Tym razem w „Biegu Pamięci Rotmistrza Witolda Pileckiego” dzielnicowy w swojej kategorii wiekowej zajął zaszczytne 1 miejsce. Bieg miał charakter otwarty, a udział w nim miał  na celu zarówno promowanie biegania i zdrowego stylu życia, a przede wszystkim upamiętnienie postaci Witolda Pileckiego. Swoją osobą bieg uczcił syn rotmistrza - Andrzej Pilecki, witając zawodników na mecie.

Niedziela, to kolejny dzień na najwyższym miejscu podium. Tym razem Tomek pokonał dystans ponad 21 kilometrów w czasie 1:31:22, tym samym zajmując 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej, w 1 edycji Półmaratonu Zbuckiego.

Serdecznie gratulujemy i życzmy sukcesów podczas kolejnych biegów.