Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowy z Żoliborza wystartował w IRON RUN

Data publikacji 20.09.2022

Asp. szt. Tomasz Wróbel wziął udział w IRON RUN-jednej z 30 konkurencji, 13. Festiwalu Biegowego w Piwnicznej- Zdroju. W ciągu trzech dni wystartował w biegach górskich i ulicznych, na długim, krótkim i średnim dystansie. Za zajęte miejsca otrzymywał bonifikaty czasowe. Żoliborski dzielnicowy, w 9 biegach pokonał ok. 137 km, w 15 godzin.

IRON RUN to najtrudniejsza konkurencja trzydniowego Festiwalu Biegowego w  Piwnicznej- Zdroju, składająca się z kilku etapów. Zawodnicy, którzy podjęli się tego startu, codziennie zaliczali po kilka biegów. W sumie przez trzy dni zawodów uczestnicy pokonali 9 różnych dystansów. Zawodnicy startowali na ulicy i w górach, ścigając się z rywalami i ostrymi limitami czasowymi w poszczególnych konkurencjach, a przede wszystkim, z własnymi słabościami. IRON RUN to także wyzwanie psychologiczne – zmotywować się do tak dużego wysiłku, wykrzesać z siebie ostatki energii potrafią tylko nieliczni.

Żoliborski dzielnicowy dołączył do najlepszych biegaczy. W 3 dni przebiegł około 137 kilometrów, startując w 9 biegach, ( między innymi na dystansie 11, 15 i 61 km) i pokonując je w 15 godzin. Tę morderczą konkurencję ukończyło 70 zawodników. Asp. szt. Tomasz wróbel uplasował się na 27 miejscu w kategorii open i 13 w kat +40.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.