Aktualności

Policjanci na pikniku I edycji Bielańskich Dni Młodzieży

Data publikacji 22.06.2022

Policjantki zajmujące się prewencją kryminalnej wzięły udział w I edycji Bielańskich Dni Młodzieży, czyli pikniku rodzinnym stworzonym głównie z myślą o dzieciach i nastolatkach w wieku szkolnym. Wydarzenie odbyło się w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej przy ul. Szegedyńskiej 9a. Podczas pikniku każdy uczestnik mógł przymierzyć alkogogle i narkogogle.

Wiele osób wzięło udział w I edycji Bielańskich Dni Młodzieży, czyli pikniku rodzinnym stworzonym głównie z myślą o dzieciach i nastolatkach w wieku szkolnym, który odbył się w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturlanej przy ul. Szegedyńskiej 9a.

Liczne atrakcje sprawiły, że dzieci i młodzież z zadowoleniem mogły spędzić ten czas ze swoimi rówieśnikami i zaproszonymi gości.

Swoją obecność w tych dniach zaznaczyli także policjanci z bielańskiej komendy. Funkcjonariusze pokazali dzieciom radiowóz, każdy chętny mógł do niego wejść, usiąść i chociaż przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant. Chętni mogli również przymierzyć alkogogle i narkogogle i sprawdzić jak postrzega otoczenie osoba będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Funkcjonariusze rozmawiali z uczniami o swojej pracy i chętnie odpowiadali na wszystkie pytania. Dobra zabawa trwała przez wiele godzin.

Uczestnicy pikniku otrzymali również opaski odblaskowe, które ufundowało bielańskie Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego.

podinsp. Elwira Kozłowska

Powrót na górę strony