Aktualności

Susz roślinny przy sobie i w mieszkaniu

Data publikacji 23.06.2022

Patrolowcy z Bielan zatrzymali mężczyznę, który odpowie za posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze przy 20-latku i w mieszkaniu znaleźli marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału prewencji zatrzymali mężczyznę, który posiadał zabronione prawem substancje. Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec 20-latka, idącego około godziny 23.00 ulicą Kasprowicza. Okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie susz roślinny.

20-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a narkotyki zostały zabezpieczone. Badanie substancji potwierdziło, że jest to marihuana. Kolejnego dnia podczas przeszukania mieszkania należącego do zatrzymanego, policjanci znaleźli kolejne porcje marihuany.Te narkotyki również zostały zabezpieczone i przebadane.

Po zebraniu materiału dowodowego zatrzymany usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Powrót na górę strony