Aktualności

Skręt w kieszeni, marihuana na stole

Data publikacji 21.06.2022

Wywiadowcy z Bielan zatrzymali mężczyznę, który odpowie za posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze przy mężczyźnie znaleźli skręta, a w mieszkaniu 50-latka, na stole, w pokoju znaleźli torebkę z marihuaną. Mężczyzna usłyszał już zarzut za popełnione przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wywiadu zatrzymali mężczyznę, który posiadał zabronione prawem substancje. Mężczyzna siedzący w citroenie zaparkowanym przy ulicy Broniewskiego, w kieszeni spodni schował skręta. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze udali się na przeszukanie mieszkania  Podczas przeszukania lokalu przy ulicy Kochanowskiego, na stole, w pokoju, policjanci ujawnili torebkę z suszem roślinnym.

50-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie, a narkotyki zostały zabezpieczone. Badanie substancji potwierdziło, że jest to marihuana.

Po zebraniu materiału dowodowego zatrzymany usłyszał zarzuty za posiadanie środków odurzających. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Powrót na górę strony