Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież flakonów z perfumami

Data publikacji 04.05.2022

Na ponad 1500 złotych strat 37-latka naraziła dwie placówki handlowe na Bielanach. Kobieta ze sklepu przy ulicy Kasprowicza i Przy Agorze zabrała perfumy. Wizerunek kobiety został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Klientka została zatrzymana przez bielańskich mundurowych. Teraz 37-latce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bielan zatrzymali kobietę, która w ciągu ostatnich kilku dni dwukrotnie pojawiła się w sklepach przy ulicy Kasprowicza i Przy Agorze. W ostatnim czasie kobieta wyniosła perfumy, nie płacąc za nie, a tym samym naraziła dwa sklepy na straty w wysokości ponad 1500 złotych. Kradzież została zarejestrowana przez monitoring zainstalowany w sklepie.

Gdy kobieta znowu pojawiła się w sklepie, od razu rozpoznał ją pracownik sklepu, który niezwłocznie wezwał policję. Mundurowi, którzy przyjechali pod wskazany adres zatrzymali 37-latkę. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jej zarzutów za kradzież mienia. Teraz kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska/g.p

Powrót na górę strony