Aktualności

Poszukujemy Macieja Komorowskiego

Data publikacji 19.09.2022

Policjanci z bielańskiej komendy szukają 38-letniego Macieja Komorowskiego s. Krzysztofa, który ukrywa się przed organami ścigania za przestępstwo uszkodzenia mienia. Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez sąd mokotowski. Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z wydziału kryminalnego komendy na Bielanach szukają 38-letniego Macieja Komorowskiego s. Krzysztofa. List gończy za mężczyzną wydał Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa. 38-latek ukrywa się przed organami ścigania. Mężczyzna poszukiwany jest w celu doprowadzenia do najbliższego Zakładu Karnego, gdzie ma odbyć karę pozbawienia wolności za uszkodzenie mienia.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami 47 723 71 61, 47 723 71 55, 47 723 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej ( art. 280 § 2 kpk ).

podinsp. Elwira Kozłowska

 

Powrót na górę strony