Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki w bagażniku

Data publikacji 26.02.2021

Bielańscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. 31-latek środki odurzające ukrył w torbie podręcznej, którą schwał w bagażniku. Policjanci zabezpieczyli narkotyki, a kierowca trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna już usłyszał zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Na ulicy Makuszyńskiego policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny siedzącego w zaparkowanym samochodzie. Podczas kontroli seata, kierowca bardzo nerwowo się zachowywał. Mężczyzna przyznał się, że w torbie podręcznej, która ma schowaną w bagażniku, ukrył narkotyki.

31-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone środki odurzające to amfetamina, o wadze ponad 5 gramów. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału dochodzeniowo - śledczego bielańskiej komendy. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

nadkom. Elwira Kozłowska/ea

 

Powrót na górę strony