Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradzież wkładów do maszynek i perfum

Data publikacji 02.05.2022

Na prawie 3800 złotych strat, obywatel Gruzji, naraził dwie placówki handlowe na terenie Warszawy. Mężczyzna, ze sklepów przy ulicy Kasprowicza i Grzybowskiej wyniósł kilkanaście sztuk wkładów do maszynek i 10 sztuk perfum. Wizerunek 27-latka został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Nieuczciwy klient został zatrzymany przez bielańskich mundurowych. Teraz mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bielan zatrzymali mężczyznę, która w ciągu jednego dnia dokonał kradzieży w dwóch sklepach na terenie Warszawy. Obie kradzieże zostały zarejestrowane przez monitoringi. 27-latek ze sklepów wyniósł kilkanaście sztuk wkładów do maszynek i 10 sztuk perfum o wartości prawie 3800 złotych. Gdy kolejnego dnia pojawił się znowu, w jednym ze sklepów, został rozpoznany przez pracownika ochrony. Na miejsce została wezwana policja.

Mundurowi, którzy przyjechali pod wskazany adres zatrzymali obywatela Gruzji. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu dwóch zarzutów za kradzież mienia. Teraz nieuczciwemu klientowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska/mk

Powrót na górę strony