Aktualności

Zamieszkał w cudzej piwnicy

Data publikacji 15.07.2021

Policjanci z Bielan przedstawili 27-latkowi zarzut naruszenia miru domowego. Mundurowi poproszeni zostali o interwencję w związku z osoba przebywająca w piwnicy bez zgody właścicielki. Interwencja zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Dyżurny bielańskiej komendy otrzymał zgłoszenie o naruszeniu miru domowego. W piwnicy jednego z bloków na terenie Bielan zamieszkał 27-letni mężczyzna. Pomimo wielokrotnych próśb ze strony właścicielki o opuszczenie piwnicy, mężczyzna nic sobie z tego nie robił i jeszcze zapraszał tam znajomą. Właścicielka powiadomiła funkcjonariuszy.

Na miejsce udali się policjanci z prewencji, którzy zastali właścicielkę piwnicy i „dzikiego lokatora”. Policjanci ustalili, że właścicielka ma tytuł prawny do piwnicy, a 27-latek wszedł tam bez jej zgody.

Mężczyzna został przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego, gdzie usłyszał zarzut naruszenia miru domowego. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do roku pozbawienia wolności.

nadkom. Elwira Kozłowska/mg

 

Powrót na górę strony