Aktualności

Bielańscy policjanci podczas pikniku z okazji Dnia Dziecka

Data publikacji 06.06.2022

Dzień Dziecka to święto każdego malucha. Tego dnia każde dziecko powinno poczuć się wyjątkowo i miło spędzić czas, dlatego też bielańscy policjanci dołączyli do pikniku zorganizowanego przez administracje WSM Wawrzyszew i Nowy Wawrzyszew. Obecność koni i psów służbowych sprawiła dzieciom i młodzieży dużo radości.

Dzień Dziecka – to święto, w którym zarówno dzieci młodsze, jak i te starsze powinny czuć się wyjątkowo i radośnie. Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V od lat włączają się w organizację takich przedsięwzięć. Tym razem funkcjonariusze wzięli udział w pikniku zorganizowanym przez administracje WSM Wawrzyszew i Nowy Wawrzyszew. Wspólne świętowanie odbyło się na terenie Stawów Brustmana.

W trakcie spotkania policjanci opowiadali dzieciom o swojej pracy oraz zaprezentowali policyjny sprzęt. Dużym zainteresowaniem cieszył się policyjny radiowóz. Największą jednak radość sprawiła dzieciom obecność koni i psów służbowych.

Piknik w plenerze był dobrym pomysłem na świętowanie tego szczególnego dnia i podobał się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Wszystkie dzieci otrzymały od policjantów opaski i zawieszki odblaskowe ufundowane przez BBiZK w dzielnicy Bielany.

podinsp. Elwira Kozłowska

  • Policjanci na pikniku
  • Policjantki na pikniku
  • Policjanci na pikniku
Powrót na górę strony